אחד המסמכים החשובים ביותר שאדם עורך בחייו – מהו וכיצד לעשות זאת נכון?

צוואה היא אחד המסמכים החשובים ביותר שאדם עורך בחייו, ומומלץ לכל אחד ואחת, בכל גיל, לוודא שהרצונות שלהם לגבי אופן חלוקת הנכסים שלהם לאחר מותם יועלו על הכתב, באופן מסודר ומדויק. ירושה על פי דין, כלומר מצב שבו אין צוואה והנכסים מחולקים בהתאם לדיני הירושה הקיימים במדינת ישראל, מחייבת גם כן תשומת לב לפרטים רבים – ולכן יש ביקוש רב לשירותיו של עורך דין צוואות וירושות בצפון. למעשה בלעדיו, אתם עלולים לשלם מחיר יקר ולהינזק כלכלית. עו"ד בראל לאניאדו הינו מומחה בתחום זה ובהתאם התועלת שהוא מעניק ללקוחותיו הינה רבה.

השירותים המשפטיים שמעניק עורך דין צוואות וירושות בצפון

* ייעוץ והכוונה לקראת עריכת צוואה – ייעוץ משפטי, על-מנת שהצוואה תעמוד בכל הכללים ולא ניתן יהיה לפסול אותה, וכן הכוונה לעריכת הצוואה הנכונה ביותר, כלומר זו שתביא לידי ביטוי מדויק את רצונו של האדם לגבי אופן חלוקת נכסיו.

* הגשת התנגדות לצו קיום צוואה – במקרים שבהם ישנה אינדיקציה להפעלת לחץ אסור על עורך הצוואה, מעורבות פסולה של אדם שנכלל בצוואה, חשד לזיוף או כל פגם אחר. באופן טבעי נדרשות גם ראיות, וגם לכישורים של עורך הדין יש משקל נכבד ביכולת למנוע מימוש צוואה לא תקינה ולא הוגנת.

* הגנה על צוואה – שירות נוסף הוא הגנה על צוואה שהוגשה נגדה התנגדות.

* ביטול צו ירושה – גם לאחר שניתן צו ירושה, אפשר לפעול לביטולו. במקרה כזה חשוב להגיש גם בקשה לעיכוב ביצוע הצו, עד להחלטה הסופית, כדי שלא יתבצעו פעולות בלתי הפיכות בעיזבון.

יחס אישי ושירות מקצועי

עורך דין צוואות וירושות בצפון ניצב לצד לקוחותיו ברגע לא פשוט עבורם. גם השירות הטכני לכאורה של סיוע בעריכת צוואה כרוך בהתמודדות רגשית לא פשוטה של האדם עם ההבנה שאף אחד לא חי לנצח, וכשעולה חשד להטיית צוואה או כשפורץ סכסוך ירושה – המתח גדול אפילו יותר. עו"ד בראל לאניאדו מספק את כל השירותים המשפטיים הרלוונטיים מנקודת המוצא הזו, ועל כן מקפיד על יחס אישי וזמינות מרבית, כך שאף אדם לא ירגיש שהוא לבד במערכה. לצד היחס האישי מתאפיין השירות גם במקצועיות רבה בה נוקט עו"ד בראל לאניאדו.

אחד המסמכים החשובים ביותר שאדם עורך בחייו – מהו וכיצד לעשות זאת נכון?
רוצים לקבל ייעוץ משפטי?
יש לכם שאלה דחופה?

עוד בנושא

סוגי צוואות

מעוניינים לערוך צוואה? החוק מכיר בארבעה סוגים שונים של צוואות, לכל אחת המאפיינים הייחודים לה וסט כללים שחייבים להתקיים כדי

קרא עוד »
דילוג לתוכן