מצבים מורכבים בחיים אשר דורשים התערבות של איש מקצוע

ישנם אנשים רבים שלא מסוגלים לנהל את ענייניהם הכספיים, הרפואיים והאישיים. בקרב ילדים זהו מצב טבעי ולכן ההורים ממונים באופן אוטומטי כאפוטרופוסים עד שהילד או הילדה מגיעים לגיל 18. כשאדם בוגר מאבד את היכולת להתנהל באופן עצמאי – מכל סיבה שהיא (מחלה, מוגבלות ועוד) – ניתן, ורצוי, ולמעשה אף חובה, למנות לו אפוטרופוס. אפוטרופסות נדרשת גם עבור ילדים שהוריהם לא מסוגלים למלא את תפקידם. בדרך כלל האפוטרופוס הוא קרוב משפחה מדרגה ראשונה, אבל כשאין דמות שרוצה ויכולה לקחת על עצמה את התפקיד, ניתן למנות עורך דין אפוטרופוס. עו"ד בראל לאניאדו מספק שירות זה מתוך מחויבות אמיתית לכל אדם באשר הוא, ובזמינות גבוהה במיוחד.

איך לבחור עורך דין אפוטרופוס? איכויות הכרחיות

* אחריות – אפוטרופוס הוא אדם שלמעשה מקבל עליו את האחריות לחיי אדם אחר. גם כשהאפוטרופסות היא לענייני רכוש "בלבד", מדובר באחריות עצומה. בהתאם רק איש מקצוע שניחן בתכונה זו גם מעבר לעיסוק המקצועי יכול למלא בהצלחה את התפקיד התובעני.

* יושרה – כל האפוטרופוסים מפוקחים ע"י האפוטרופוס הראשי ומחויבים בדיווחים שוטפים. גם כך נדרשת כמובן יושרה ללא פשרות על-מנת שהחסוי, אותו אדם שמונה לו אפוטרופוס, יזכה לטיפול מיטבי בענייניו ובהתאם לחיים הטובים ביותר האפשריים.

* זמינות – לקיחת אחריות על חייו של אדם מחייבת גם זמינות גבוהה מאוד, ועל כן זוהי עוד איכות הכרחית לכל עורך דין שמציע שירותי אפוטרופסות.

* ניסיון – איכות נוספת שתורמת לרמת השירות ולאיכות האפוטרופסות.

שירות בהתאמה אישית מלאה

עו"ד בראל לאניאדו מספק את השירות של עורך דין אפוטרופוס בהתאמה מלאה למאפיינים הספציפיים של החסוי. כך למשל יש מקרים שבהם השירות כולל ניהול נכסים על-מנת להפיק מהם את המקסימום, ישנם מצבים שבהם הדגש הוא על מיצוי הזכויות העסקיות ויש מקרים שבהם נדרשת התנהלות רציפה מול מוסדות רפואיים על-מנת להבטיח טיפול נכון ויעיל באדם. עו"ד לאניאדו אמון על הושטת עזרה לאנשים במצבי מצוקה שונים, ולמעשה זו הסיבה שהובילה אותו לבחור בלימודי משפטים. כל השירותים ניתנים תוך התייחסות מלאה לכל פרט רלוונטי, ובמלוא האחריות ההכרחית.

מצבים מורכבים בחיים אשר דורשים התערבות של איש מקצוע
רוצים לקבל ייעוץ משפטי?
יש לכם שאלה דחופה?

עוד בנושא

דילוג לתוכן