שיעורי הגירושין נמצא במגמת עלייה – דברים שחשובים לדעת מבחינה משפטית

כמו בכל עיר גדולה, גם בחיפה שיעור הגירושין נמצא במגמת עלייה. כיום כבר ברור לחלוטין שפרידה היא לא 'סוף העולם', אלא להפך, התחלה חדשה. יחד עם זאת גירושין שלא מנוהלים נכון עלולים לגבות מחיר יקר מאוד – גם מכם וגם מהילדים, אם ישנם כאלה. בהתאם מומלץ לפנות אל עורך דין גירושין בחיפה, ולהיעזר בידע ובניסיון שלו. עו"ד בראל לאניאדו מקפיד על יחס אישי לכל לקוח ולקוחה, ועל ליווי צמוד בזמינות גבוהה מאוד.

למה חשוב לפנות אל עורך דין גירושין בחיפה?

* הגנה על כל האינטרסים המשמעותיים – תוך כדי הטלטלה שמייצרת הפרידה, קשה מאוד לקבל החלטות שקולות. בנוסף, חוסר בקיאות מקצועית מונע גם מאנשים, חכמים ככל שיהיו, להבין לעומק את ההשלכות של כל פעולה משפטית וכל צעד שננקט במסגרת ההליך. רק עורך דין מנוסה שמחויב אך ורק אליכם יכול להבטיח הגנה מלאה על כל האינטרסים החשובים לכם, בהווה ובעתיד.

* מניעת מאבקים מיותרים – עורך דין מיומן יודע גם למנוע 'מלחמת עולם' בין בני זוג שבחרו להיפרד. קידום הסכם הוגן שמעגן את הזכויות המשמעותיות בלי הליך משפטי ממושך חוסך כסף, זמן, טרחה ועוד יותר חשוב, עוגמת נפש מהילדים.

* יצירת פרק חדש בחיים בתנאים אופטימליים – האופן שבו יתבצעו הגירושין משפיע במידה ניכרת על המשך החיים. קודם כל בהיבט הפרקטי היומיומי, לאחר מכן בהיבט הכלכלי ולא פחות מכך גם בהיבט הרגשי. כשאתם לא לבד במערכה אלא יש לצדכם כל הזמן עורך דין שעוזר לכם, תוכלו לבנות את עצמכם מחדש בתנאים הטובים ביותר.

תמיכה מלאה לאורך כל התהליך

עורך דין גירושין בחיפה הוא כמובן קודם כל איש מקצוע בקיא ומיומן, אבל לא רק. עו"ד בראל לאניאדו מספק תמיכה מלאה, לאורך כל הליך הגירושין, מתוך הבנה שמדובר בתקופה רגישה. המתח והלחץ שמאפיינים אדם שנמצא בעיצומו של הליך גירושין מתפוגגים כשיודעים שיש על מי לסמוך, וגם לשקיפות המלאה שבה ניתן השירות יש חלק בכך – אדם שיודע בדיוק בפני מה הוא עומד, ויודע שהוא לא צריך להתמודד עם זה לבד, חש מיד בהקלה המסייעת לו לעבור את ההליך באופן חיובי יותר.

שיעורי הגירושין נמצא במגמת עלייה – דברים שחשובים לדעת מבחינה משפטית
רוצים לקבל ייעוץ משפטי?
יש לכם שאלה דחופה?

עוד בנושא

סוגי צוואות

מעוניינים לערוך צוואה? החוק מכיר בארבעה סוגים שונים של צוואות, לכל אחת המאפיינים הייחודים לה וסט כללים שחייבים להתקיים כדי

קרא עוד »
דילוג לתוכן